KATILIM BİLGİLERİ

26. KALİTE KONGRESİ, DÖNÜŞÜME LİDERLİK

21-22 KASIM 2017

Aşağıda bulunan "Kurumsal Katılım" ve "Bireysel Katılım" formları vasıtasıyla kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kayıtların tam ve doğru olarak tutulabilmesi için, kişisel ve kurumsal bilgilerin eksiksiz ve doğru olarak girilmesi gerekmektedir. Eksik ve/veya yanlış girilen bilgilerden kaynaklanan aksaklıklardan KalDer sorumlu tutulamaz.

HERKESE 1 BİLET KAMPANYASI!

Bilet fiyatlarını donduruyor ve kişi başı katılım ücretini 1.300 TL’ye (KDV Dahil) sabitliyoruz

KAYIT İRTİBAT KİŞİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

KURUMUNUZDAN KATILACAK KİŞİ BİLGİSİ

KİŞİYİ EKLE

Lütfen Ödeme Yönteminizi Seçiniz

TL Hesap Numaramız:
KalDer TÜRKİYE KALİTE DERNEĞİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
Garanti Bankası IBAN : TR35 0006 2000 3500 0006 2985 88

Ödemenizi yaptıktan sonra dekontu lale.evliyazade@kalder.org adresine gönderiniz.


Bu formu göndererek tüm etkinliklere katılmak için gereken meblağın kredi kartınızdan çekilmesini kabul etmiş olursunuz.

KAYIT SÜRESİ DOLMUŞTUR

01 Kasım 2017 ile 11 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek isim değişikliklerinde işlem bedeli 50 TL olarak kurum veya kişiye fatura edilecektir. 11 Kasım 2017 tarihinden sonra gelecek isim değişikliği talepleri işleme konulmayacaktır.

İptal bildirme
Kongre katılımına ilişkin iptal bilgisini, resmi yazıyla kuruluşun antetli kağıdında, ıslak imza ve kaşeli olarak tarafımıza bildirilmesini rica ederiz.

03 Ekim 2017 tarihine kadar olan iptal bildirimlerinden %10 işlem ücreti kesilecektir. 03 Ekim 2017 tarihinden sonraki iptal bildirimleri işleme alınmayacaktır.

NOT: Kaydınız; ücretin ödendiği tarihte geçerli olacaktır. Bu sebeple, ücretlendirmede kayıt formunun gönderildiği tarihe değil, ücretin yatırıldığı tarih aralığına göre esas alınacaktır.

Kayıt ücretine;

  • 21-22 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek paralel oturumlara katılım,
  • Kongre çantası
  • Öğle yemeği
  • Kahve molalarında sunulan ikramlar dahildir.

NOT: Paralel oturumlardan herhangi birine katılımcı yerine başkası katılamaz. Oturumların bir bölümü için davetiye hakkı devredilemez. İsim değişikliği/davetiye hakkının devredilmesi oturumların tamamı için geçerlidir.